Which scent is the best? Buy them All

Кожного разу, коли VictoriasSecret нам дарує приємні ціни на місти , виникають суперечки — який з них самий кращий, так як , нажаль, опису аромату на сайті не завжди достатньо. Також шопоголіки діляться на тих, хто користується містами і тих, хто їх ще не купував і вважає, що вони не потрібні, а дарма.. Собі купую їх постійно, користуюсь правда частіше всього літом, коли парфуми здаються надто інтенсивними. Бренд щосезону створює безліч нових спреїв, через що можна швидко загубитися в тому, який запах ви вибирали востаннє і чи є ще він на сайті. До того ж оскільки замовлення відбуваються через інтернет, цео означає, що понюхати спрей ви зможете вже після отримання і є ймовірність, що він вам не підійде. У цій статті ми складемо список п’яти найкращих спреїв для тіла від бренду Victoria’s Secret.

Pure Seduction — Цей спрей Victoria’s Secret був створений як перші парфуми для більшості дівчат-підлітків. До нього входять змішані мармелад, рожева жувальна гумка та фруктова соковитість. Незважаючи на те, що в спреї є ноти фрезії та ромашки, вони не переважають над сливою, яка тут є основною нотою запаху. Такий парфум чудово підходить для повсякденного користування.

Love Spell — в 2022 році визнаний лідером продажу — Унікальна формула містить нотки персика, вишні та білого жасмину, які створюють яскравий та привабливий флер. Спрей доповнений легкою текстурою, яка забезпечує швидкий та рівномірний розподіл аромату на шкірі.

Aqua Kiss — Освіжаючий як прохолодна морська вода, ніжний як квіти ромашки. Саме таким є спрей для тіла для жінок Victoria’s Secret Aqua Kiss, який огорне вас вуаллю свіжого та чуттєвого аромату. Завдяки своєму ароматичному складу, сповненому водних і квіткових нот, спрей чудово підходить для спекотної літньої пори. До того ж, його можна використовувати в ситуаціях, коли вам не хочеться користуватися інтенсивною туалетною водою або важчими парфумами.

Velvet Petals — Спрей відноситься до групи квіткових ароматів. Саме він може занурити вас у світ романтики та легкості. Його аромат наповнений квітковими нотками та нотками сандалового дерева. Вишуканість та витонченість даної продукції не зможе залишити осторонь жодного чоловіка.

Bare Vanilla — Спрей представлений у групі східних та солодких ароматів. Відображає нотки ванілі та кашмерану. Що може бути краще за аромат ванілі? Цей спрей передає легкі нотки ванілі та терпкого яблука. Також ваніль злегка переплітається із кашмераном. Цей аромат надає своїм власницям сексуальності та жіночності.